| ramona_3149 a întrebat:

Buna!:* va rog îmi puteți spune si mie când se difuzeaza filmul "Spring Breakers" in Maritimo, Constanța?happy. Ca pe net nu găsesc sad. Un site m-ar putea ajuta. Căci vreau sa îmi i-au bilete dar nu știu pe ce data, sau la ce ora se difuzeaza :'(.

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Uite niște date:
Str. Aurel Vaicu, numărul 220.
Telefon rezervări: 0341 40 31 11.
Sursa: http://www.cinemacity.ro/locatie.php
O zi bună!

| KinderBeiib a răspuns:

Http://www.cinemacity.ro/ Pam pam pam. Iti alegi tu orasul (sus in dreapta) sau dai direct la program si alegi constanta si iti da acolo. In maritimo daca nu ai 18 ani nu te lasa sa intri :-? Poate tu ai;))