| Justdoit_7404 a întrebat:

Vineri seara ma duc la iubita mea acasa si vreau sa ne uitam la un film romantic, de dragoste. Dati-mi idei de filme din genele specificate mai sus. Filme online cu o claritate cat mai buna.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Doar1îngeR a răspuns:

The notebook
A walk to remember
If only

6 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Si mai nou decat cele 3...Remember me.

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Dirty Dancing, un film superb ce sigur ii va placea ei cat si tie! Bafta!winking

| MimiShor_3518 a răspuns:

`Ghost`. si asta e bunbatting eyelashes

| dedu2009 a răspuns:

The Lakehouse
funda pls puppy dog eyes

| Anddrea a răspuns:

My sassy girl ii va placea. O sa te puna apoi sa te porti ca tipul din film laughing adica sa-i faci toate poftelebatting eyelashes Sau The Lakehouse. E de dragoste si e superb.