| Alexandra0308 a întrebat:

Vreau sa am si eu niste raspunsuri corecte, la cateva intrebari! Am auzit de filmul "Te Secret Circle ", si am vazut serialul pe internet. 1. As vrea sa stiu pe ce program a fost difuzat?[Gen: ProTv, Antena 1 etc... ]. 2. Cand va incepe al 2-lea serial? Cel mai bun raspuns primeste Fundita! big hug Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DanielaGabriela a răspuns:

Nu stiu daca s-a difuzat in Ro. Si eu am vazut serialul pe net.Pacat ca e doar un sezon.Al 2-lea sezon nu se stie daca va mai incepe pentru ca programul care il difuza la anulat pentru ca "zic ei" nu avea audienta chatterbox! Deci mici sanse ca alt program sa cumpere serialul si sa inceapa si al 2lea sezon straight face.

1 răspuns:
| trishluvsu a răspuns:

Eu am citit cartile, incearca asa, e mult mai interesant, nu omiti niciun detaliu:]