| vladramses a întrebat:

vreau sa incep sa ma uit la filmele acelea, saga amurg, twailight si care mai sunt, dar nu inteleg care e primul film, si vreau sa le vad pe toate intr-o ordine normala, deci imi spuneti si mie ordinea lor?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

The Twilight Saga: New Moon (2009)
The Twilight Saga: Eclipse (2010)
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011)
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (2012)

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Proasta alegere, cel mai idiot film!

| vladramses explică (pentru unknownn):

Mdaalaughing pana acum nici eu nu ma uitam doar ca eram curioasa sa vad ce vad asa de minunat pitipoancele la el!laughing

| Annll a răspuns:

Primul film este Twilight apoi New Moon; Eclipse; Breaking Dawn Part 1 si 2.

Sa nu incepi direct cu The Twilight Saga: New Moon pentru ca nu o sa intelegi mare chestie!big grin