| Andreea2295 a întrebat:

Vreau sa iti recomandati cele mai triste filme de dragoste pe care le-ati vazut in afara de titanic. FUNDAkiss

Răspuns Câştigător
| aleee07 a răspuns:

Pai o sa iti spun cateva din filmele care m-au facut sa plang :
- Waiting for Forever
- Remember me
- I walk to remamber
- The Notebook
- Dear John
- If only
- New Moon(a 2-a parte Twilight)
Incerca sa le vezi pe toate. Merita!
Sper ca te-am ajutat! :*:* >; d<

10 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

A walk to remember-iti garantez este cel mai trist film posibil
My seassy girl
P.S. I love you

| chibiusa a răspuns:

Never let me go

| aleee07 a răspuns:

Ma bucur Andrew! Multumesc pentru fundita! Esti o scumpa! te pup >; d

| conundrum a răspuns:

Sweet november(keanu reevs&charlize theron)

| Alinutaaaalina a răspuns:

Pearl Harbor,Sweet november, Dear john, Remember me.Sunt foarte frumoase. Uita-te.

| sonyaminia a răspuns:

Inelul de danielle steel e mijo rau si trist mai e si twilight daca vrei ceva care sa nu fie foarte trist el continua cu new moon si breakng dawn e mi-a rau.

| mikkaella a răspuns:

Tu vorbeste romaneste? laughinglaughingrolling on the floor

| mandra a răspuns:

If only

| Supermanka22 a răspuns:

Http://my-hit.ru/film/8735/online
:(:(:( cel mai trist.(L) film ...pe care l-am vazut eu vreodata...mai ceva ca titanic :*

| Andreea2295 explică:

Dupa 12 ani de stat in anglia nu stiu perfect gramatica dar eu spun ca vocabularul meu este destul de inaintat si vorbesc foarte bine romanestehappy...va multumesc enorm de mult pentru toate filmele...o sa le vizionez pe toatekissmultumesc