| SoreSori a întrebat:

Vreau si eu niste filme de dragoste triste in genul celor de mai jos. Apuneti-micate unulnu o lista intreaga. In afara de : The last song, Remember Me, A Walk to Remember sau Titanic, pe astea le-am vazut deja. Vamultumesc, Dau funda la cel mai frumos.:*

Răspuns Câştigător
| dianaaa9 a răspuns:

Here on Earth (care e destul de asemanator cu A Walk to Remember).
The Vow (care e putin trist..depinde cum il iei)..sau Sweet November

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Now Is Good
Sweet November
If Only
One Day
Dear John
The Notebook
Never Let Me Go
Keith
P.S.I Love You
The Vow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Notebook
http://www.youtube.com/watch?v=4M7LIcH8C9U

| AndrrreaDeea a răspuns:

Draga John
O cenusareasa moderna 1, 2, 3
Laguna albastra
Intalnire cu Fat-Frumos.

| Christiana03 a răspuns:

Iti propun sa te uiti la ''Love Rain''.
E un film coreean, dar e foarte frumos.
Am varsat multe lacrimi pe parcursul lui.
Sper ca te-am ajutat.Nu stiu ce vei crede si ce vei face, dar chiar iti propun sa-l vizionezi! Dar, alegerea ta.Paa!

| alexandraioana04 a răspuns:

One day si If only..nu vei regreta ca le-ai vazut