| angel55 a întrebat:

Vreau sa stiu ceva! Din serialul NINI Celina e mama lui Nini sau a lui Cici? Ca uni spun ca e a lui Cini si alti a lui Cici.Eu as crede ca e a lui Cici dar nu stiu! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Eu m-am uitat la toate episoadele pana la sfarsit. Si iti spun ca Celina este mama Lui Cici, mama adevarata. Ea a nascut-o, apoi a abandonat-o. Si destinul le-a adus sa se intalneasca. O sa fie mai incolo cand o sa vezi ca celina este mama lui Cici.

Iar cu Nini nu are nici o legatura. ba mai mult ele sunt dusmance pentru ca celina este geloasa pe ea pentru iubirea lui Tomas.

Daca nu ai inteles ceva sa imi spui. Sper ca te-am ajutat. Pa-pa!happy

5 răspunsuri:
| Triunghi a răspuns:

Celina e mama vitrega a lui cicilia, cu nini nu are nicio legatura d.asta oh go on

| alinutza90 a răspuns:

CELINA nu e mama nimanui. Sisi si ceilalti frati au fost adoptati de catre ambasador cu mult timp in urma.

| PralineFine11 a răspuns:

Cici si ceilalti frati au fost adoptati de ambasadorul Tomas si de Fernanda, fosta sotie.Cand s-au despartit, copiii au ramas la Tomas, care, desi indragostit de Nini, se casatoreste cu Celina.Deci,in concluzie, Celina este mama vitrega a copiilor!

| lluisa21 a răspuns:

Eu stiu cu exactitate ca ii a lui nini happy. funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Vreau sa stiu ceva! Din serialul NINI Celina e mama lui Nini sau a lui Cici? Ca uni spun ca e a lui Cini si alti a lui Cici.Eu as crede ca e a lui Cici dar nu stiu! Dau funda!