| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelamurire, uni tot spun ca in serialul Nini, Celina e mama lui Nini, dar am vazut pe internet ca Celina e mama lui Cecilia, fata ambasadorului.Cum e adevarat, mama la Nini sau la Cecilia?[scuze de categorie]

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Si mie imi place nini love struck
celina e mama ceciliei, nu a lui nini.

16 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ms pentru funda love struck

| beautifulkiss a răspuns:

Buna este clar mama lui Cecilia pentru ca ea este tanara si Nini este acum in varsta, casatorita si cu copii. Sper ca te-am ajutat.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

De fapt la niciuna. Celina are o fiica, pe care si-a abandonat-o [asa cum a zis si Victor intr-un episod]. Apropo, si mie imi place NiNi.

| ChocaholicBi a răspuns:

Si mie imi place Nini. Nu stiu sigur ca am vazut si eu pe you tube dar era in spaniola. Daca ai link-ul si mie! Oricum vei afla tu! Daca te uiti!

| Myuu a răspuns:

O meriti ai spus ce e adevarat kiss

| NinaY a răspuns:

Ti se pare tie ca Celina e destul de.batrana... sa fie mama lui Nini? e mama lui Cecilia in mod sigur!

| Andraanda a răspuns:

Celina ...doamne feri nu poate fii mama lui nini nici de cum laughing... poate mama lui fata ambasadorului rolling on the floor

| AliceInMordor a răspuns:

Nal lui cecilia... p. s. si mie imi place nini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Celina e mama lui Cecilia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Celina aavut o fica si a abandonato.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Selina e mama lui sisi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Butan ioana celina o are pe cecilia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Butan ioana cecilia e fata lui celina

| Ryse a răspuns:

Nu stiu ca nu prea m-am mai uitat

| dalyselly a răspuns:

Ii mama lui cecila. celina(paula morales) este casatorita cu martin (juan guilera) el de fapt este un om de vreo 30 de ani si are fata pe cecilia(iar munoz) si mai are fata pe sofia. nu mai stiu cum o cheama in realitate. cauti tu pe net