| madys0r a întrebat:

vreau si eu niste nume de seriale frumoase gen supernatural sau prison break vot

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

The walking dead=).Ai putea sa te uiti si la animatii tongue, tot seriale sunt si alea.Incearca niste naruto shipputed=)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dr house

| vacarescu a răspuns:

The vampire diaries.

| Krisakis a răspuns:

Te poti uita la Desperate Housewives daca te tine 8 sezoane, eu m-am uitat si imi pare atat de rau ca s-a sfarsit, te mai poti uita la White Collar sau la Criminal Minds la care ma uit eu acum, cauta si tu pe VPlay la colectii, mai mult ca sigur vei gasiwinking

| roana22 a răspuns:

E serial dar sper sa iti placa se numeste secret circle il gasesti pe vplay