| Maria609 a întrebat:

Vreau si eu niste povesti triste de dragoste care o zice pe cea mai trista primeste fundita! big grin

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vezi pe aici e ceva asemănător...http://www.tpu.ro/......-imi-dati/

| ÎngerCretin a răspuns:

Era odată un călăreţ. S-a pornit către fata iubită. tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm-tgdm. A ajuns la ea şi nu era acasă. Ion s-a spânzurat de furie şi toată lumea a trăit fericită. SFÂRŞIT.

| OnuOnulică a răspuns (pentru ÎngerCretin):

Îmi place cum gândești! laughing tot așa! laughing

| Maria609 explică (pentru OnuOnulică):

big grin

| ÎngerCretin a răspuns (pentru OnuOnulică):

Mulţumesc. nu trebuia laughing

| Maria609 explică (pentru ÎngerCretin):

Ce ai mah? rolling on the floor

| MariaMarya85 a răspuns:

Marin si Sorina se pupa.
Funda? laughing

| Xscape a răspuns:

Titanic