| Mikel26 a întrebat:

Vreau si eu niste seriale coreene gen The Heirs (Mostenitorii) sau Boys over Flowers (Baieti de bani gata) - in care baiatul bogat, mostenitorul, se indragosteste de o fata saraca (as dorii si descriere daca se poate)!!!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| MarieStephan a răspuns:

To the beautiful you. E cu Minho din Shinee si Sulli din f(x). E vorba despre o fata atleta (Sulli) ce se muta dupa moartea tatalui in America (mama ei recasatorindu.se). Ea are o pasiune pentru Kang Tae-joon, un adolescent de la un liceu sportiv devenit vedeta datorita performantelor la saritura in inaltime, datorita caruia Sulli a reusit in sport. Vrand sa se apropie si sa.l sustina pe Tae-joon in urma unor probleme,