| H0lz a întrebat:

Vreau si eu o comedie dar sa fie comedie de pusti adica actorii sa aiba 12-14 ani asa care se indragostesc sau nu stiu. laughing ( dar sa fie copii ) Si un film horror dar cu tineri adica gen : Un grup de tineri s-au dus nu stiu unde si au fost omorati sau au supravietuti happy Stiti voi la ce ma refer happy

2 răspunsuri:
| RalucaNiță a răspuns:

A Walk to Remember, Step Up Revolution, LOL,
Final Destination 1, 2 3, Resident Evil Afterlife, Seconds Apart, Jennifers Body, Red riding hood,

| LoveKillsSlowly a răspuns:

Turistas (2006) sauThe Brotherhood 5.