| Paty7 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu pe ce program se difuzeaza " Jurnalele Vampirilor ". Fundaa. happy

3 răspunsuri:
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Nu se difuzeaza la televizor. Vara asta s-a difuzat la Sony Intertament Television, in prezent nu se mai difuzeaza.

| Madalina_1178 a răspuns:

In Romania nu se difuzeaza pe program... trebuie sa asteptam sa se puna pe internet sa le vedem...sad

| Annddreea a răspuns:

In Romania nu se difuzeaza la televizor. Doar online. Daca doresti, iti pot spune pe ce site-uri il poti vedea. 'Serialulmeu' si 'Vplay'. Eu pe astea ma uit si e f. buna calitatea. happy
In Belgia din cate am inteles se difuzeaza la televizor. Funda? :*