| TheWildRose a întrebat:

vreau si eu un film frumoooos de dragoste cu adolescenti si mentionez ca am vazut urmatoarele filme: keith,the notebook,the last song,lol, a walk to remember, remember me si nu prea imi mai amintesc deci daca se poate in afara de astea multumesssc! pupicii multii!:*

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Buna! Daca ai vazut A walk to remember, trebuie neaparat sa vezi si originalul : Love story. Originalul mereu va fi mai bun. Daca te vei uita la Koizora, filmul(pentru ca este si o serie de 6 episoade) vei avea nevoie de muulta ciocolatahappy

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Sweet November film de dragoste foarte frumos.
Eu ti l-am recomandat, acum depinde de tine cat de mult o sa-ti placa. Mie mi-a placut foarte mult.
Vizionare placuta!
Numai bine!