| SnowyLeopard a întrebat:

Vreau subtitrarea in romana a filmului "Air Bud (3): World Pup", aparut in 2000. Problema este ca nu o gasesc nicaieri, si nici pe programul BSplayer nu merge(imi da subtitrarea de la Air Buddies). Ma poate ajuta, cineva, va rog? Bineinteles, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MihaiBosul007 a răspuns:

Incearca aici : http://www.allsubs.org/search-subtitle/air%20bud%20%20world%20pup%202000/

sper sa te ajute, Se poate si funda?

1 răspuns:
| SnowyLeopard explică:

Nu am gasit nici acolo, dar mersi c-ai incercat. Daca nu mai aflu vreun raspuns, fundita e a ta.