| Ukka96 a întrebat:

Buna:X:* ce parere aveti d animeuri? Care sunt serialele voastre preferate de p Animax?

Răspuns Câştigător
| Resource a răspuns:

Animeurile sunt foarte bune,imi plac la nebunie,urmaresc in fiecare seara Nana,Soul Eater,Naruto,Bleach,dar si cele vechi Death Note,Lovely Complex,Fullmetal Alchemist ^_^ Ma impresioneaza foarte mult Nana,o poveste asemanatoare pentru multi adolescenti,am urmarit si filmul,de fapt,la fiecare serial anime pe care l-am urmarit am vazut si filmul,pentru ca sunt foarte frumoase,povesti interesante,care te impresioneaza de fiecare data. Si exista mai multe avantaje in a urmari aceste animeuri,cum ar fi sa inveti limba japoneza laughing chiar daca nu esti interesat, o inveti fara sa stii, uitandu-te incontinuu.

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Imi plac. Preferatele mele de pe Animax sunt: Naruto, Bleach, InuYasha, Romeo si Julieta, Kilari si Lovely Complex care nu mai este.

| DiamondEyes a răspuns:

Nana