| xAlleXandraaa a întrebat:

Buna!:*. Zice`ti`mi si mie niste filme de groaza. dar nu. groaza-comedie. GROAZA GROAZAAlaughing " sa faci shushu pe tine e frica" rolling on the floor sa zic asa.big grin Va rogbig grin Multumesccc!:*:* Funda cele mai mistoo!love struck

Răspuns Câştigător
| elenyss a răspuns:

The Grudge. Are cativa ani vechime dar e singurul din cauza caruia am adormit cu lumina aprinsa.

7 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

The Exorcist (1973), Exorcist: The Beginning (2004), The Exorcism of Emily Rose (2005), Shutter (2004), 28 Weeks Later (2007), Martyrs (2008), Orphan (2009), The Ring (ambele), The Grudge (seria), The Blair Witch Project (ambele), The Omen (seria), Dead Silence (2007), [Rec] (ambele), The Others (2001), The Haunting in Connecticut (2009), Paranornal Activity (ambele), The Hills Have Eyes (ambele), Odision (1999), The Texas Chain Saw Massacre (1974), The Devil's Rejects (2005), Hostel (2005), Suspiria (1977), 1408 (2007), Dark Water (2005), Thir13en Ghosts (2001), Jeepers Creepers (2001)
Vizionare plăcută!

| blueangel99 a răspuns:

Final Destination 5, SAW, etc.
http://www.cinemagia.ro/filme-horror/
Pa,pa!

| blueangel99 a răspuns:

Final Destination 5, SAW, etc.
http://www.cinemagia.ro/filme-horror/
Pa,pa!
Vizionare plăcută!

| Delicate a răspuns:

Cel mai strasnic film pe care l-am vazut eu este The Grudge - 1, 2, 3 si 4.
Dar mai poti sa te uiti si la Cosmarul de pe strada Ulmilor, The Ring 1, 2, 3, Insidious...
Aici ai un top de 10 filme strasnice, ca sa ai de unde alege:
1. The Blair Witch Project (1999)
2. Rosemary's Baby (1968)
3. El Orfanato (2007)
4. The Shining (1980)
5. Alone (2007)
6. Orphan (2009)
7. Halloween (1978)
8. Trick'n'Treat (2009)
9. The Omen (1976)
10. Drag Me to Hell (2009)
Totusi, iti recomand The Grudge big grin

| MâţulMov a răspuns:

Http://SPAM/horror/
Gaseti aici o gramada de filme de groaza de pe care sa faci ''shushu'' pe tine de frica :D Te uiti la care vrei
si apropo iti mai dau eu unele:
Chucky(toate 5 filmele)
One missed call
30 days of night
Trick`r Treat
Bafta!

| AliceIDK a răspuns:

Chucky
Misiune mortala
Trenul atomic ( crima )

| xAlleXandraaa explică:

Multumesc tuturor! The Grudge mi s-a parut cel mai O.K! :* Si. Chucky nu mi se pare de groazabig grin incat sa faci"shushu" pe tine de frica rolling on the floor))))))) >big grin