| unconnected a întrebat:

Zilele astea am vazut „Vizitatorii 2"(o comedie franceza) si mi-am amintit de un film pe care l-am vazut mai demult. Povestea seamana, iar personajele principale pareau a fi aceleasi.In filmul pe care l-am vazut(care era in engleza) era vorba despre un cavaler care si-a ucis logodnica si a mers la un vrajitor sa-l ajute.Acesta l-a trimis in timp ca sa o salveze, dar din greseala l-a trimis in zilele noastre.Ma rog...s-au intamplat mai multe.Cine ma poate ajuta? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

Just Visiting poate http://www.imdb.com/title/tt0189192/

| unconnected explică (pentru Yandel):

Multumesc mult! Exact pe acesta il cautam!

2 răspunsuri:
| andreiTFM a răspuns:

AAaaa DA DA DA, stiu, sry nu stiu exact denumirea... imi pare rau, ori-cum bafta in continuare! (Eragon) parca