| kevinbiro12 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa stiu ce imi trebuie sa imi creez propriul film

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Imaginaţie Biro, imaginaţie

| SkyPilot a răspuns:

Pe scurt: bani si pricepere.

| Adi88 a răspuns:

Un regizor bun si aparatura de calitate

| Boblobobonti a răspuns:

Camera video, program de editat video și imaginație.

| HawkEyed a răspuns:

Salut,

Pentru ați creea propriul film îți trebuie finanță, actori, camera video ( originală, profesională ) și acord din stat pentru a face filmul ( în: magazin, market, spital... ETC ) și idei strălucite din capul tău nu din capul altora că altfel le copii filmul, trebuie să-ți creezi un film propriu, cu idei proprii și să fii capabil de așa ceva, să ai o muzică pentru film care să atragă oamenii de a privi filmul

ATENȚIE

Pentru a creea un film ( min. ) ai nevoie de 200 000 €
Costă foarte scump de aceea America creează pe an doar două ( 2 ) filme

Succes _ Doresc să ți se îndeplinească visul

Mult Noroc