| MihaellaEllaA a întrebat:

Buna Ziua,
Stie careva daca exista si partea a treia din "Tres metros sobre el cielo"?
Unii spun ca ar fi : 1. Pour tu amor / 2.Tres veces tu / 3. Lo Siento Tu Eres Mi Verdadero Amour, dar nu am gasit nici o varianta din cele de mai sus.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Doar primele 2 părţi sunt oficiale, am cam răscolit eu internetul pentru al 3-lea film şi n-am găsit nimic, ultimul e ăla cu Gin şi cu el când şi-a dat seama că nu mai merge cu Babi, etc faza cu petrecerea. de al 3 lea film nu am găsit nimic. primele 2 părţi m-au cucerit să zic aşa şi voiam să văd şi continuarea.

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Ah, stai că tu cred că te referi la cel în italiană, scuze, greşeala mea.

| MihaellaEllaA explică (pentru Alexuţ02):

Ma refeream la cel in spaniola, pana sa caut disperata a treia parte nici nu stiam ca era si in italiana.
Dar cred ca il voi urmarii si pe acela. Mersi

| Sara1248 a răspuns:

Exita doar doua parti si probabil atatea vor ramane.