| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Bună ziua TPU, astăzi am vrut să văd serialul Narcos dar am avut surpriza să găsesc 2 seriale cu aceleași nume Narcos: Mexico ( 2018) și Narcos (2015)! Iar acum nu știu care să îl vizionez! laughing) Este vreo diferență?

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu, este acelasi serial doar ca Narcos : Mexico actiunea se petrece in mexic. Trebuie sa urmaresti Narcos si dupa Narcos: Mexico.

| Valentin_Vali_1998_1858 explică (pentru Intruder19):

Înseamnă că Narcos 2015 are doar 3 sezoane!

| Intruder19 a răspuns (pentru Valentin_Vali_1998_1858):

Da, primele doua sezoane se axeaza pe pablo escobar, al treilea sezon cu Familia Cali iar Narcos: Mexico are legaturi cu cartelul Cali.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incepe cu Narcos (2015) e ala mai bun
ala din 2018 e o continuare

| Valentin_Vali_1998_1858 explică (pentru suntserios):

Mulțumesc frumos pentru răspuns!

| Digikey a răspuns:

Pana te hotarasti iti expira abonamentul.Le-am vazut pe amandoua sunt diferite.

| MIHAIRK a răspuns:

Incearca sa vezi mai intai NARCOS, unde apare doar acest nume, eu l-am terminat de vizionat aseara pe Netflix. Dupa daca mai ai rabdare, poti sa incepi si la Narcos Mexico