| anonim_4396 a întrebat:

Buna Ziua TPU!
Imi puteti spune cum se numeste un film? Va voi da anumite detalii care abia le mai tin si eu minte, poate careva dintre voi l-a vazut.
Era vorba despre un laborator subteran unde scapa un virus si se transforma respectii in zombie. Si intra o echipa. Din cate imi aduc aminte era mai vechi filmul, si nu fac referire la Resident Evil. Ceva asemanator doar ca toata actiunea se petrece in acest tunel, un tunel al armatei sa zic chiar numai stiu. Ceva cu Dead Tunnel chiar numai stiu thinking Daca aveti idee poate puteti sa-mi raspundeti.

Răspuns Câştigător
| Chillcs a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0418627/
este asta... dar nu stiu daca e cel la care te referi. Mai multe detalii ar fi bune.

| Azµre a răspuns (pentru Chillcs):

Mersi mosule dar nu e asta sigh e mai vechi de prin 90 si ceva thinking sau 2000 chiar numai stiu mi-am adus aminte de el de dimineata... numai tin minte nimic din el atat stiu ca actiunea se intampla in tunel si apoi astia scapa pe alta parte a tunelului si il blocheaza atat thinking

| Chillcs a răspuns (pentru Azµre):

N-am idee, imi pare rau. Sigur e cu zombie?

| Azµre a răspuns (pentru Chillcs):

Ma rog se transforma aia in ceva thinking mersi oricum... iti dau tie funda ca ma las pagubas laughing

| Chillcs a răspuns (pentru Azµre):

Mersi. Incearca 30 days later. 30 weeks later. sunt 2 filme si in unul din ele apare un tunel

| Azµre a răspuns (pentru Chillcs):

Le-am vazut big grin chiar nu stiu mersi mult happy

9 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Mai vechi, gen anii '80? Ai incercat Night of the Zombies(Hell of the Living Dead)(1981) http://www.youtube.com/watch?v=JoTcgm1OZdU sau Day of the Dead(1985) http://www.youtube.com/watch?v=MUqypLbK41U?

| Azµre a răspuns (pentru Raven):

Le-am vazut le stiu sigh multumesc oricum

| Eusicamatat a răspuns:

Mai esti online?

| Eusicamatat a răspuns:

Ma da vad ca m-ai bagat an seama de te-ai rupt rolling on the floor