| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua, vreau sa îmi spuneţi un film romantic. Am uitat numele, în film este vorba de un băiat şi o fată, băiatul întâlneşte fata într-un bar, ii este ruşine sa comunice cu ea. Acesta sta cu un alt băiat intr-un apartament si caută fata pe facebook. De pe facebook, băiatul află informaţii despre ea şi incepe să se schimbe să fie pe placul ei... Ii spune că ştie cânta, îi plac picturile, desigur o duce si la o galerie de artă... Etc. Nu mai am detalii, daca aţi putea spune din astea ce film ar fi, aş fi recunoscător. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îmi pare rău, nu știu. Dar sunt sigură că nu e filmul ce ți-a propus Anonim8527.

| tynuk1994 a răspuns:

Don Jon se numeste filmul.

| Anonim8572 a răspuns:

3mdc : 3 m deasupra cerului 1 si 2, sunt foarte frumoase ❤️