| KaterinaPetrova a întrebat:

Bunaa.cum vi s-a parut filmul the rite? merita?

7 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Mie una mi-a plăcut filmul. Nu prea e nici dramă,nici horror,după cum spune,este mai mult un thriller cu accente comice. Sunetele te fac aproape să tresari, sunt înspăimântătoare, atmosfera semi-întunecată aduce tensiunea.Este captivant şi foarte bun pentru cei care vor să urmărească mai degrabă o poveste interesantă, decât un horror.
Baftă!

| Chris a răspuns:

Buna. Am vazut filmul in primavara si mi-a placut. Nu au fost prezente explicatiile pe care le asteptam si asa mai departe, dar merita vazut. In opinia mea insa, The Exorcism of Emily Rose a fost mult mai bun.

| KaterinaPetrova explică:

MdAA.m-am uitat. naspa

| Alrawan a răspuns:

Putin horror, multa filozofie. Un film extraordinar; x

| hummer24 a răspuns:

E un film bunicel eu i dau nota 8 sa zicem, trebuia sa-l vezi macar odata-n viata, eu de exemplu l-am vazut online pe filme-net.comwinking

| AFR81 a răspuns:

Asa si asa...Iti recomand sa'l vezi, insa.

| Atlas a răspuns:

Parerile sunt subiective, dar daca te lasi impresionata de adevarata insemnatate a oamenilor posedati (sa nu te astepti sa vezi in film demoni care decapiteaza oameni) merita sa il vizionezi. Filmul este apropiat de realitate, nu are elemente fantastice, se aseamana cu emisiunea "the haunting" de pe discovery.In concluzie, filmul este f bun.