| PiratulJack a întrebat:

Cine a vazut filmul THE RITE? Spuneti-mi cum vi s-a parut.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu e chiar cine site ce ...pentru un film horror nu e chiar rau, si anthony hopkins ridica filmul!
Nu sunt chiar cu filmele horror...dar sa spunem ca este un film acceptabil

| ciprianb a răspuns:

Hei,eu l-am vazut acum cateva luni la cinema.E foarte fain, inceputul nu este cu actiune, pe parcurs.Sunt 2-3 faze scary, filmul per total e bun thumbs up

| KarinaD a răspuns:

Si eu l-am vazut la cinema si am iesit de acolo cu gura cascata. Chiar mi-a placut, pe mine m-a speriat, dar nu foarte tare[ si nu sunt genu care se sperie din nimicuri ]. Ce sa zic, merita vazut, l-as mai vedea o data, dar n-am timp laughing

| Whiskas a răspuns:

L-am vazut acum ceva timp, m-am bucurat ca nu a trebuit sa vad zombi sau alte creaturi care sunt mult prea departe de realitate, doar pe nea' Antony Hopkins care in mod evident a imbunatatit filmul si transformarea care mi s-a parut reusita. Filmul in fond are un scenariu tipic, in ceea ce priveste filmele cu posedari, dar este ok, merita vazut. Depinde si ce gusturi ai, poate sa te impresioneze sau poti sa adormi pe parcurs happy