| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa TPU! Care stiti cele mai horror filme? Vreau ceva care sa ma sperie cu adevarat. Cele mai frumoase filme primeste funda!

9 răspunsuri:
| ChristinaO a răspuns:

The Stand
A nightmare on Elm Street
The Thing
Pet Sematary
Rose Red
Christine
Pentru mai multe, ai putea sa te uiti prin scenariile lui Stephen King.

| yloveyou1 a răspuns:

HUSK
House of Wax
pe mine astea m-au speriat...eu ma sperii foarte greu de obicei

| Rallu a răspuns:

Incearca Drag me to hell, Blood Night sau Mirrors, pe mine sincer astea m`au speriat rau laughing

| ÄłєχυτSѕα a răspuns (pentru Rallu):

Pe toate 3 le-am vazut si eu si da mi-au placut foarte mult. In genul acesta vreau sa mai gasesc. Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Drag me to hell

Tha Grudge (I, II, III)

Nu stiu daca pe tine te vor speria cu adevarat, dar chiar au reusit in privinta mea...

| alin567 a răspuns:

Insidious Movie
Drag me to hell
The Hills Run Red
Mirrors
Mirrors 2
Exorcist
Si ai aici topul celor mai horror http://darkjade.wordpress.com/......eceniului/ :d Funda?

| Monykka a răspuns:

Orfana...Day of the Dead...Infern de ziua indragostitiilor si cam atat :*

| sweeftw a răspuns:

The Exorcist,Paranormal Activity, serialul Supernatural, The Devil Inside, The Rite, Final Destination 5.

Din toate cele mentionate mai sus iti recomand The Exorcist (daca vrei horror 100% si Supernatural care pe langa ca e horror are si o poveste destul de bine pusa la punct)

| nnm a răspuns:

The Ring si The Conjuring.