| BrunetaLui a întrebat:

Buuuna :* caut un film love struck "Dansatoarele" si era difuzat acum vreo 3`4 ani pe HBO. ( japonez sau koreean, nu stiu exact) Problema este ca nu mai reusesc sa dau de el nicaieri...

Subiectul ( pentru interesatiwinking )

Era vorba despre niste fete. La un moment dat in satul lor a aparut o "tipa" care dansa foarte frumos. Spionand`o, au fost foarte impresionate de miscarile ei si astfel au rugat`o sa le invete si pe ele. Ea a fost de acord si astfel au inceput antrenamentul. In continuare au inceput sa participe la diverse concursuri. La inceput le era greu, nu dansau bine si aveau emotii in fata oamenilor. Eroina o constituie una dintre fete. Ea nu este deloc sustinuta de mama ei in ceea ce priveste dansul. Totusi, spre final, in momentul in care isi vede fiica dansand isi schimba parerea si incearca sa convinga oamenii sa doneze bani pentru a construi un loc unde fetele sa poata dansa. ( am retinut o scena foarte amuzanta. unul dintre tipii comici ai serialului, care avea grija sa aduca palmierii -pe timp de iarna- in sat, se atasase de "unul" big grin stiu ca`i pusese si nume si i`a inconjurat tulpina cu geaca sa..vezi Doamne sa nu`i fie frig laughing ) Oricum. filmul se termina cu un spectacol impresionat facut de fete pe scena. Sper ca cineva sa ma poata ajuta :*:* Ar insemna mult :*:*

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

Asta e? :D
http://www.nipponcinema.com/trailers/hula-girls-trailer

Filmul tau se cheama "Hula Garu" (jap) sau mai poti cauta pe google cu titlul "Hula Girls" dar e foarte putin probabil sa-l gasesti online.
Succes.

| BrunetaLui explică (pentru Darkmagic):

Dark magiiiiiiiiiiiic big hug esti cel mai tare! :* multumesc multhee hee asta e :*:* fuuuuunda directamente la tine big grinwinking :*:*

1 răspuns: