| Reioooo a întrebat:

Buuunaaa :3
As vrea sa ma ajutati daca se poate cu numele unui film comedie romantica cred... imi amintesc doar o faza vazuta pe net din el. Erau un baiat si o fata impreuna intr-o camera si se sarutau pasional pana cand fata spune ca nu sunt iepuri, ca sunt oameni cu putere de alegere si altele si dupa cateva secunde spune ca "pe cine pacalesc" si dupa ceva sa caute un prezervativ.
Da... sunt constienta ca e cam greu sa va dati seama din doar atat, dar va multumesc :3

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The First Time (2012)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-first-time-570832/
Pe la minutul 68 se-ntâmplă asta.Vizionare plăcută!

| Reioooo explică (pentru faramatania):

WoW esti uimitoare! Acum ca am revazut imi dau seama cat de vag imi aminteam eu rolling on the floor Multumesc foarte mult!

| faramatania a răspuns (pentru Reioooo):

Cu plăcere, îți mulțumesc și eu.