| Ayshaa a întrebat:

Cam cat tine un film la cinema? Adica de exemplu "Fifty shades of grey" e valabil pana ce data in cinema uri? Tine mai mult de o luna?

2 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Un film cu un impact atât de mare la public precum Fifty shades of Grey poate sta în cinema și 3-4 luni. Spre exemplu Hobbitul: Bătălia celor 5 oștiri a apărut pe 19 decembrie și încă e în cinema.

| Regizorul a răspuns:

Fifty Shades Of Shit more likely. are nota 3 pe imdb pentru un motiv anume.