| Maddy2011 a întrebat:

Cand apar celelalte capitole din Twilight Midnight Sun? Ca am doar 12 si vreau sa le citesc si pe celelaltebig grin Daca stiti vreun site lasati link jos va rogbig grin.

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Cartea "Midnight Sun" nu mai are si alte capitole. Cineva a publicat manuscrisul lui Stephenie pe internet, iar aceasta s-a suparat si nu a mai vrut sa o continue si nici nu s-a publicat. Sunt doar 12 capitole din aceasta carte. Uite-le aici: Http://www.scribd.com/doc/17339875/Midnight-Sun-by-Stephenie-Meyer

| Dany19 a răspuns:

Nu mai sunt alte capitole. Cartea aceasta este scrisa din perspectiva lui Edward si are doar 12 capitole!

| Maddy2011 explică:

Dany19 si mariacris98 eu am gasit si celelalte capitole dar sunt in engleza dar eu leas vrea in romana si nu stiu unde sa le gasesc