| alexandru999 a întrebat:

Cand apare jeepers creepers 3 funda si vot

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Parca am mai raspuns la intrebarea asta! In 2013 si data exacta nu sa stabilit deoarece mai sunt 2 ani! Au inceput filmarile din martie 2011!

2 răspunsuri:
| BBEgirl a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/jeepers-creepers-3-cathedral-487510/
ai aici toate detaliile de care ai nevoie

| Ionutz_Radw_1997 a răspuns:

In 2013 iar data fixa nu este certa deoarece nici Jhonatan breck(actorul principal(creeper-ul)) nu stie cand va aparea am vb cu el pe facebookwinking puteti sa ma credeti puteti sa nu nu imi pasa...