| nimicitorul a întrebat:

Cine stie cand apare Jeepers creepers 3 in 2013. data?

Răspuns Câştigător
| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Cred ca pe al sfarsitul anului noiembrie decembrie

| nimicitorul explică (pentru Lungoci_Maryan_1998):

Ce ma?/Doamne maiculita cat am de asteptat crying((((((.::happylaughing000

| nimicitorul explică (pentru nimicitorul):

Auzi da-mi si mie un link cu trailer.

13 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Nu se mai stie nimic din 23 iulie 2012, deci este foarte posibil sa fie anulat.

| nimicitorul explică (pentru Generalul):

Nu are cum pentru ca filmul est postat pe mai multe site-uri si doar zice in curandlaughing!? Ai vazut prima parte ce belea a fost a doua nu prea.

| Generalul a răspuns (pentru nimicitorul):

Stiu ca e postat si da mi-au placut si mie filmele, mai ales primul si senzatia aia de groaza pura cand erau urmariti pe sosea, dar daca nu primesc fonduri sau sunt alte probleme, e posibil sa nu mai apara, sau sa apara cu intarziere de inca 1-2 ani. De atunci nimeni nu mai stie nimic de film...

| nimicitorul explică (pentru Generalul):

Auzi da trailer gasesti da-mi si mie un link te rog.

| Generalul a răspuns (pentru nimicitorul):

Nu am vazut nicaieri si m-am uitat de mai multe ori si inainte sa pui tu intrebarea si eu asteptam filmul happy

| nimicitorul explică (pentru nimicitorul):

Sa imi dai raspuns asa-ss eu mai curioslaughing.

| Generalul a răspuns (pentru nimicitorul):

E de la alt film...

| nimicitorul explică (pentru Generalul):

Ma u esti chior nu ai vazut faza aia cand era in pat trish cu barbacsu si zicea(un bantuit trecut)si arata cand a cazut darry i tubul ala.Asta e..Trebuie sa apara filmul.Mai mult ca sigur.

| Generalul a răspuns (pentru nimicitorul):

Am vrut sincer sa te ajut, dar vad ca mi-am pierdut timpul cu tine...

| nimicitorul explică (pentru Generalul):

Ehhhh..in fine cand o aparea atunci...big grin.din ce film e trailer ala ca sa ma uit si eu.