| MaNDwN a întrebat:

Cand apare naruto shippuden movie 6?

Răspuns Câştigător
| criss7784 a răspuns:

Naruto Shippuden Movie 6- Road to Ninja
apare pe 28 iulie in Japonia deci la noi anul viitor va aparea sigur.

| MaNDwN explică (pentru criss7784):

Mersi frate! big grin dar, s-ar putea sa apara de prin septembrie la noi nu?

| criss7784 a răspuns (pentru MaNDwN):

Da poate depinde ca pana este rulat in japonia pana ajunge si pe la noi pana e tradus in engleza pana e tradus si in romana o sa dureze ceva dar se poate sa apara si anul acesta, dar la sfarsitul anului cam asa ca dureaza ceva.

| MaNDwN explică (pentru criss7784):

Ah frate! abia astept! big grin

| criss7784 a răspuns (pentru MaNDwN):

Da si eu.(sunt fata iti zic asta pentru ca am observat ca scrii frate, dar poate ai scris numa asa)

| Stuleanec_Ioan_1996 a răspuns (pentru criss7784):

Iti multumesc pentru informare big grin

39 răspunsuri:
| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns (pentru TheLoneWolf):

Linkul care l-ai pus tu este din naruto shipp movir 6? adica nu imi dau seama si de aceea te intreb?

| hasisul a răspuns (pentru TheLoneWolf):

Asta nu e naruto shippuden movie 6

| TheLoneWolf a răspuns:

Da e din 6, dar atat am putut gasi subtitrat

| MaNDwN explică:

Pana acum am gasit doar asta... :D dar merita sa va uitati;) http://www.narutoget.com/watch/956-naruto-shippuden-movie-6-road-to-ninja/

| MaNDwN explică:

Azi a aparut in cinematografele japoneze... hmm cam in o luna apare sigur si la noi laughing fuuuuuu...k laughing

| MaNDwN explică:

Abia astept si eu sa apara... big grin

| MaNDwN explică:

Cand apare va pun eu aici linkul big grin

| Lumynyzza a răspuns:

Anul viitorhappy si eu ma uit la naruto si apare un film pe an asa stiuhappy

| MaNDwN explică (pentru Lumynyzza):

Ehhh. multi se uita la naruto. dar nu cred ca anul viitor. vreau sa stiu. inainte de vacanta mare sau dupa? thinking

| BadResonance a răspuns:

Abia astept! De ce nu-l da si la noi in japoneza?! Pana il traduc!cryingcrying

| carmen99 a răspuns:

In aprilie 2013.

| hasisul a răspuns:

Uitati o particica din film aici :http://www.saiyanisland.com/......l-special/
:)

| carla82 a răspuns:

Abia astept, am auzit ca ii tare si m-am uitat la trailer ii super.

| PiTiq a răspuns:

Uite ce am gasit eu :)
Naruto Shippuden Movie 6 Road to Ninja Release Date
Movie Release Date: April 2013
Naruto 6: Road to Ninja is the ninth overall Naruto film and sixth Naruto: Shippūden film which will be released on July 28, 2012 in Japanese theatres.
http://www.youtube.com/watch?v=hRrTWV49Dw4&feature=player_embedded

| vilicava a răspuns:

Ma omule filmul este aparut si in Romania doar ca nu are subtitrate asta este tot il gassesti cam pe aproape toate siturile de animeuri happy

| Rotaru_Constantin_Vop_1986 a răspuns:

Singurul site care l-a tradus pana acum! http://www.deseneanimeonline.ro/naruto-shippuden-episodul-307/ nu este o varianta destul de buna, pentru ca e singura care a aparut! vizionare placuta; )

| cristivicol a răspuns:

Sigur la noi va aparea pe 26 iulie 2012 sunt sigur pentru ca i-am transmis un mesaj producatorului pe facebook si mi-a raspuns ca apare in 26 iulie in toate tarile

| cristivicol a răspuns:

Naruto shippuuden apare pe 28 iulie in japonia pe net dar eu am gasit saitul unde sa ma uit direct din japonia

| deutzanico a răspuns (pentru cristivicol):

Buna! Ai putea sa imi dai si mie sit-ul te rog.

| carla82 a răspuns (pentru cristivicol):

Unde? Mi-l dai si mie ca eu isi obsedata de naruto shippuden.

| carla82 a răspuns (pentru cristivicol):

Mil dai si mie te rog frumos
?

| Iulian_Drk_Iuly_1992 a răspuns:

Daca apare anul acesta sa la anul...dc mai conteaza in ce limba? daca apare mai repede subtitrat in engleza este mult mai bine.

| ShinTakeru a răspuns:

Nu mai aparelaughing)

| MaNDwN explică (pentru ShinTakeru):

A apoarut deja in cinematografewinking la japonezi big grin

| XaRxEs a răspuns:

Iti raspund la o intrebare cu alta intrebare
am vazut k nu mai da episoade noi a aparut alt site?

| MaNDwN explică (pentru XaRxEs):

Ha? ce ep noi nu apar? eu m-am uitat la toate 300 inclusiv. fa-ti un cont aici https://shinobi-fansub.com apoi intra la sectiunea anime apoi naruto shippuden acolo iti apar in fiecare joi episoade noiwinking

| Balan_Alexia_1990 a răspuns:

Chiar nu stiu, dar as vrea neaparat sa ma uit. Daca stie cineva cand apare sa ma anunte si pe mine!

| Bogdan_Avram_1992 a răspuns:

Am gasit versiunea asta... Cica e iesit si e tot da nu e subtitrat... http://www.gogoanime.com/naruto-shippuden-movie-6-road-to-ninja-2012

| r3dZoR a răspuns:

Daca a gasit cineva filmul sa puna si un link big grin

| Bucsanu_Daniel_1980 a răspuns:

28iulie