| Amargaritei_Cosmin_1998 a întrebat:

Cand apare noul sezon din Rosario Vampire, daca a aparut va rog sa imi lasati un link unde pot vedea anime-ul.

Răspuns Câştigător
| IseeVoices a răspuns:

Din pacate sunt doar doua sezoane. Al 3-lea numai apare deoarece nu s-a vandut bine.

| Amargaritei_Cosmin_1998 explică (pentru IseeVoices):

Poti sa imi recomanzi niste anime-uri gen Rosario Vampire. MS ANTICIPAT

| IseeVoices a răspuns (pentru Amargaritei_Cosmin_1998):

Daca te referi la genul echi/harem uite aici:
1.High School DxD - are 3 sezoane si e posibil sa-l primeasca si pe al 4-lea este cu demoni.
2. To Love Ru - are 4 sezoane, primul sezon e posibil sa ti se para mai plictisitor dar dupa ii da tare. (extraterestri)
3. Champione! are doar un sezon din pacate (sincer numai stiu)
4. Shinmai Maou No Testament are doar 2 sezoane mie unu' mi-a placut. (demoni)
5. Trinity Seven: 7-nin no Mahoutsukai are un sezon dar sunt sanse mari sa-l primeasca si pe al doilea (magicieni parca)
6. Date a Live are 2 sezoane si 1 sau 2 OVA (extraterestri)
Cam atat daca ti-au placut si mai vrei da-mi un mesaj privat.
PS: daca vrei neaparat cu vampiri sa stii ca nu exista ca am cautat si eu o perioada de timp.

| IseeVoices a răspuns (pentru IseeVoices):

Am uitat este un anime se numeste Strike the blood dar nu are acea comedie din rosario

| Amargaritei_Cosmin_1998 explică (pentru IseeVoices):

Sincer sa fiu din toate anime-urile pe care mi le-ai dat numai Champione! si Data a Live nu le-am urmarit.

6 răspunsuri:
| ovidiu68 a răspuns:

Sunt doar 2 sezoane.

| Sarada a răspuns:

Animeul a fost destul de interesant dar sa decis ca al 3 sezon nu v esi din ce motive nu se stie mai precis