| TheBestNoDie a întrebat:

Cand apare sezonul 2 din Constantine sau daca mai apare ca poate l-au anulat, nu stiu? Funda celui care stie.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Nu mai apare, serialul a fost anulat după sez.1

"Constantine" (NBC)
Una dintre cele mai mari dezamagiri ale celor de la NBC a fost serialul "Constantine". Desi informatia ca serialul va fi anulat parea ca aparuse prematur pe piata, cei de la NBC afirmand initial ca nu au de gand sa anuleze serialul, incercand chiar sa il vanda unui alt studio dispus sa continue productia, pana la urma s-au vazut nevoiti sa accepte ideea si sa se recunoasca invinsi. "Constantine" nu va mai continua si acest lucru este deja o certitudine. DAR cei de la NBC au spus ca inca sunt deschisi sa vanda serialul catre un alt studio daca va fi cineva care se va dovedi interesat. In orice caz, cei de la NBC nu vor sa mai auda de acest serial./vezi aici:
http://www.kafediem.com/......ante-nume/

3 răspunsuri:
| Andreeamarin112 a răspuns:

Serialul a fost anulat, dar se poate schimba decizia

| Ramona_Filip_1985 a răspuns:

Ce terminati....normal ca nu vor sa mai auda de el pentru ca serialul dezvaluia anumite secrete energetice care asa functioneaza si in realitate.Eu studiez de 10 ani tot ce tine de energie iar serialul ala era prea tare si chiar menit sa ajute oarecum omenirea.Insa de ce sa stie soarecii care sunt manipulati de societate ca ei de fpat nu sunt soareci si sunt dumnezei /Va recomand sa urmariti sezonul 1 macar..si invatati de acolo cat se poate.Tot ce dezvaluie secrete este interzis.

| robertpuma16 a răspuns (pentru Ramona_Filip_1985):

Nu numai energie colega, dar si multe secrete despre omenire, precum Iad si Rai, care intr-o buna zi se vor face auzite. Eu studiez si practic multe din acestea. Dar, revenind la serial.a fost anulat.