| IonelaaaS a întrebat:

Cand e reluarea de la pariu cu viata? dar de la romani au talent?

6 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Buna! Reluarea de la Pariu cu viata o poti vedea joi dimineata iar Romanii au talent in fiecare sambata de la ora 16:15
O zi buna! :*

| IonelaaaS explică (pentru Didi908):

La ce ora dimineata?

| denisuk12 a răspuns:

Romanii au talent la 15:30

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Reluarea la romanii au talent este astazi la 16:00

| Mmonikka98 a răspuns:

Reluarea de la Romanii au talent este sambata de la ora 16:00, iar cea de la Pariu cu viata este la 4.45 dimineata in ziua de joi.

| Camiii a răspuns:

La pariu cu viaţa e la 4:45 dimineaţa iar la români au talent e astăzi sâmbătă de la 11:00