| nimicaici a întrebat:

Cand eram mai mica ma uitam noaptea pe animax la un anime horror cu niste adolescenti si era si o pisica neagra ciudata care vorbea mai mereu ..stie cineva cum se numea? pur si simplu nu il gaseeesc.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Black Chat!

| sMotionless a răspuns:

Buna scumpo, anime-ul se numea Povesti cu Fantome, erau niste adolescenti care rezolvau cazuri paranormale rintre care si o fata roscata care are un frate mic, a ei era si pisica neagra. Sper ca te-am ajutat.