| Gickanho a întrebat:

Cand eram mic pe Tvr2 dadeau si desene animate, unu dintre ele era Dragon ball Z celalalt care ma intereseaza pe mine e tot un anime, ceva cu un joc de carti nebun, daca stie cineva cum se numeste

8 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Cred ca e vorba despre Yu-Gi-Oh! big grin Si mie imi placea mult cand eram mica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te referi la Duel Master happy Corect? Anime-ul acela cu monstrii de foc, de apa, de lumina, de intuneric si de natura care ieseau din carti si aveai 5 vieti [din scuturi (carti)] si daca ramaneai fara scuturi trebuia sa te mai loveasca o data sa mori big grin

| Gickanho explică (pentru anonim_4396):

Nu asta ma, daca nu sti nu mai raspunde

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gickanho):

laughing Ce fraier esti sa mor eu... De unde sa stiu la care te referi daca erau mai multe desene cu carti? A fost ceva gen: Spuneti-mi un numar de la 1 la 10. Tu spui 7. Spun eu, nu ai stiut la care ma gandeam, daca nu stii nu mai raspunde. Apropo, "sti" al tau, la persoana a 2-a se scrie cu 2 de iwinking

| userul7200 a răspuns:

Poate Backugan?

| OhGodWhy a răspuns:

Yu-Ghi-Oh

| sorin2407 a răspuns:

Yu-Ghi-Yo! sau Duel Masters astea le stiu cu carti

| Gickanho explică (pentru sorin2407):

Astea le stiu si eu, le'am vazut dar nu au fost pe tvr 2