| ioana3432B a întrebat:

Când eram mică am văzut un film cu doi copii, un băiat și o fată. Aceștia la scurt timp au fost despărțiți dar se întâlneau în vis. Au crescut mari dar în vis, el o vedea tot mică și ea îl vedea pe el tot băiețel pentru că nu știau cum arată adolescenți. Știu că doreau sa se întâlnească așa că au plecat unul în căutarea altuia. Cred că a fost difuzat pe acasă tv, cred. El parcă era fiu de rege. Nu mai știu. Vreau să îl găsesc deci dacă cineva are vreo idee cum se numește vă rog să-mi spuneți. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi dacă e Alisea si prințul din vis/ Sorellina e il principe del sogno (1996).