| TudorNaruto a întrebat:

Cand o sa apara Naruto Movie 4 - The last Tower, sau de unde pot sa-l downloadez dau unda

Răspuns Câştigător
| X a răspuns:

S-ar zice ca apare in aprilie 15-20 aprilie

4 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

Ultimul tau link, Tudor, e un joc ciudat parca.

Si al 4lea film Shippuden a aparut in vara 2010 in cinema-uri in Japonia, dar pe net apare luna asta, cand apare si DVD-ul acolo la ei big grin.
Chiar ca nici macar nu a aparut filmul asta pe net si deja s-a anuntat al cincelea...

| AliceInMordor a răspuns:

Inca nici asta n-a aparut si deja se vb ca o sa apara altu:http://www.youtube.com/watch?v=cqsP5kPcKCY&feature=feedu

| TudorNaruto explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=c9glYblfe1Q&NR=1 si ce am mai gasit si eu :O oare chiar o fi adv