| luce20022 a întrebat:

Cand va aparea filmul,, hunger games 3" partea a 2-a? Va rog mult ajutati-ma! Funda.,

4 răspunsuri:
| luce20022 explică:

Emysul97, sa fiu sincera sunt perfect de acord cu tine. Am citit cartile si in urma lor am ramas cu o impresie extraordinar de placuta, de asemenea am vizionat si filmul pentru comparatie. In esenta este un film destul de bun insa in comparatie cu cartea mi se pare un esec. Am intrebat cand v-a aparea partea a doua pentru a le viziona deja pe toate. Deci daca ai vreo idee mai precisa, te rog sa ma ajuti

| Emysul97 a răspuns:

La anul.

| Emysul97 a răspuns:

Idea Hunger Games e faina dar filmul nu mi se pare prea reusit

| Serby21 a răspuns:

Anul acesta in toamna happy Abia astept! big grin