| Cristi_Cristian_2004 a întrebat:

Cand va aparea sezonul 5 din Tokyo Ghoul?

8 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Nu apare, pentru că manga s-a terminat și sezonul 4 cuprinde tot până la capăt. Dar nu urmează manga, care e mult mai faina. Merita sa o citeștiwinking

| Cristi_Cristian_2004 explică (pentru WhiteLife):

Poti sa imi dai link?

| WhiteLife a răspuns (pentru Cristi_Cristian_2004):

"At the end of Season 4, Ken’s story comes to an end, and the show ends on a note which seems like a conclusion to the tense events of the previous three seasons. Given this fact, it seems unlikely that Tokyo Ghoul will see a new season, unless, of course, Sui Ishida decides to continue with the manga series and introduce a new plot. At this point, Tokyo Ghoul season 5 release date of 2021 or 2022 seems like a distant dream.'

https://www.thecinemaholic.com/tokyo-ghoul-release-date/

| Cristi_Cristian_2004 explică (pentru WhiteLife):

Mersi mult

| WhiteLife a răspuns (pentru Cristi_Cristian_2004):

Cu plăcere.

| danutzz008 a răspuns:

Posibil sa apara prin aprilie, anul curent.
Source: https://otakukart.com/......l-we-know/

| danutzz008 a răspuns (pentru danutzz008):

Cred ca am facut confuzie intre anime-uri, scuze sad
Pacat ca nu e un buton de edit pe undeva...

| Cristi_Cristian_2004 explică (pentru danutzz008):

Ai facut un mare, am zis tokyo ghoul