| myhayhot a întrebat:

Cand va aparea urmatorul episod cu pirati din caraibe?

Răspuns Câştigător
| Saddelyx a răspuns:

Cred ca vrei sa spui film. Daca va fi sa apara si partea a 5-a cu siguranta va aparea dupa 2013.In nici un caz mai devreme.Inse eu sunt convinsa ca va mai aparea inca o parte deoarece Jack trebuie sa faca ceva cu flota pe care a luat-o de la BarbaNeagra.

1 răspuns:
| DEBrown a răspuns:

Am adorat aceste 4 parti pe care Johnny Depp le-a facut senzationale. Din cate am citit pe net, am dat peste un articol prin care spune ca scenariul pentru cel de-al 5-lea film este gata, doar ca protagonistul vrea sa ia o pauza de la soarele Caraibilor.
http://cinema.acasa.ro/......53004.html