| Marrythenight a întrebat:

La ce sezon si ce episod a ajuns PLL? cand va aparea urmatorul episod?

6 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Buna!
Au ajuns la sezonul 5.
Numai bine!

| faramatania a răspuns:

Pretty Little Liars a ajuns la sez.4 ep.5 (Gamma Zeta Die), următorul ep.6 (Under the Gun) va apărea Miercuri 17 Iulie 2013.

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Acum filmeaza happy. Sunt undeva aproape de sez.5 dar eu sunt la ep5. sez 4 pentru ca ma uit cu subtitrare in lb.rom.

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey.
La sezonul 4 episodul 14.
Sezonul 5 va aparea in iunie, 2014.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Pretty_Little_Liars_episodes

| Marrythenight explică (pentru PeAripiDeVant):

Dar la cat timp apare episoadele? de exemplu, episodul 15 cand va aparea? pe ce data?

| Blexi96 a răspuns:

A ajuns la ep 5 sez 4. Urmatorul episod apare pe 17.07. 2013.