| Marya1 a întrebat:

Cand va incepe sezonul 2 din Violetta?

9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

În cazul în care nu ai observat, întrebarea asta s-a mai pus de cel puţin 10 ori.
Răspunsul e: nimeni nu ştie.
Dar o să anunţe în reclame când o să înceapă, dacă o să înceapă.
Deci, uită-te la reclame, bye bye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi chiar nu va saturati sa puneti aceeasi intrebare oribila?

| forfor a răspuns:

LA anul

| LoSt26 a răspuns:

In 2014

| roxutzaelena a răspuns:

Va incepe acum pe 21 octombrie

| POHUI a răspuns:

Buna din cate se zvoneste sezonul 2 din Violleta va incepe pe data de 2 octombrie 2013, Sau in cel mai rau caz pe 15 aprilie 2014(NASOL)Fundita.happy

| POHUI a răspuns:

Buna din cate am auzit eu, Va incepe ori pe 2 octombreie 2013 sau in cel mai rau caz pe 15 aprilie 2014 crying. Funita?

| dorinel456 a răspuns:

Sezonul 2 o sa se difuzeze in 2013-asta e cel mai precis si in 2014 o sa se termine, dar pe ce data o sa se inceapa asta inca nu-i stabilit, mai tinca in octombrie...big grinbig grinbig grinbig grin:d