| anonim_4396 a întrebat:

Care e faza cu animele avatar:the last airbender? sunt 3 mangi (primul e avatar:the last airbender, al doilea avatar:the last airbender-the promise si al treilea avatar:the last airbender-the search). care e ordinea? dupa care s-a facut sau o sa se faca anime? si pe scurt despre ce e the promise si the search? ma uit la anime, sunt la ep 35 si aang a invatat sa controleze aerul, apa si pamantul.

2 răspunsuri:
| Sobialesc_Sofia_1990 a răspuns:

Avatar:the last airbender-the promise si avatar:the last airbender-the search sunt carti de benzi desenate care continua seriile. mai mult nu stiu. Sper ca este de folos. happy