| coryna01 a întrebat:

Hey! Am o intrebare pentru pasionatii de filme anime. Stiti seriale gen Avatar:The last Airbender sau Avatar:The legend of Korra? Adica sa fie ceva cu actiune. Eu pe cele doua de mai sus le-am vazut, asa ca as mai vrea sa vad ceva de genul... Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Skins97 a răspuns:

Avatar nu este anime pentru ca este facut in Japonia. Daca vrei anime uite aici lista mea: http://myanimelist.net/animelist/JustCrazyThings

| coryna01 explică (pentru Skins97):

Ok... dar ai sti ceva de genul avatar?

| coryna01 explică (pentru Skins97):

Am vazut deja asta