| anonim_4396 a întrebat:

Care e genul vostru preferat de filme?

14 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Orice happy

| Frank51 a răspuns:

Filmele care combină genurile, sa fie puțin horror, puțin thriller, putina comedie, și evident acțiune.

| Zuzu1991 a răspuns:

Ce intrebare, d'omle, ce intrebare
evident ca declar "oficial" ca, cu cat mai siropoase, cu atat mai bine
asa adorm IMEDIAT big grin

| Werrich a răspuns:

Istoric

| StrongHeart a răspuns:

Imi plac mult cele cu strada,droguri, crime, spargatori de banci si cele de razboi.
De exemplu Gridlock'd, Juice,Serialele Wu-Tang: An American Saga,Luke Cage,The Wire,Breakind bad, China Salesman.
Un film bun de razboi care mi-a placut nespus de mult e Lista lui Schindler.

| Legion7X a răspuns:

Thriller, dramă, acțiune, crimă, western, razboi, psihologice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Horror

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Thriller psihologic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mister, Thriller, Psihologic.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Thriller psihologic, daca te intereseaza am si 2 sugestii bune pentru tine, cum ar fi Basic Instinct cel din 1992, acesta mi-a placut mai mult si Predestination, acesta este mai complex dar este foarte bun,(bine am vazut mult mai multe), daca te intereseaza iti fac si o lista.

| Crescent a răspuns:

Fantasy si romance. Dar si cele psihologice sau triller. Urasc comediile, sunt o persoana ciudata

| Vasile2003 a răspuns:

SF în genul postapocaliptic...sunt geniale

| Whitesnake99 a răspuns:

Drame istorice / de epoca

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Actiune =)