| Apoel_Andrey_1996 a întrebat:

Care e mai puternic dintre Naruto si Sasuke?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Eu cred ca naruto este mai puternic. fundita?

10 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Naruto si cred ca o sa il depaseasca cu mult pe Sasuke.

| ReiVaN a răspuns:

La 15 ani poate 16 intrebi asta? doamne in ce lume traiesccc

| positivity a răspuns:

Buna. =3
- Una cred ca Naruto e mult mai puternic decat Sasuke, ala!
Sasuke e doar un individ, care nu se gandeste la nimic altceva decat razbunarea aia stupida.;-j

Pa, pa.

| ombladon a răspuns:

Eu

| RoseQueen a răspuns:

Doamne,ce intrebare...Pai unii spun ca Naruto,din mai multe puncte de vedere. Dintre ei doi? Hmmmm, poate sunt egali, poate nu.Raspunsul e nu.De ce? Evident Sasuke e mai puternic,pentru ca asa am eu chef! Doar e frate-meu,ce voiai sa zic?! Sa nu supar pe nici unul,eu sunt mai puternica decat oricine din Naruto si singurul pe masura mea e Sasuke si Mikoto, doar e maica sa, lume!

| Vasy10 a răspuns:

Cand Naruto o sa controleze de tot puterea lui Kyubi o sa-i tabaceasca fundul lui Sasuke.

| Bl0w a răspuns:

Ce intrebari frate...

| Neinteresenta a răspuns:

Naruto.

| Legend123 a răspuns:

Pai eu zic ca naruto e mai puternic..in primul rand pentru ca e personajul principal..in al doilea rand are puterea vulpii cu 9 cozi pe care o va controla complet..in al treilea rand este copilul profetiei este foarte posibil sa posede rinnenganul si el sa desparta din nou pe 10 cozi cum a facut eremitul celor 6 caiwinking..naruto si sasuke vor fii egali pana intr-un anumit punct cand naruto va descoperii o putere foarte mare.(ca si eremitul celor 6 cai de altfel) sper ca te-am ajutat big grin

| alexionut14 a răspuns:

Sincer kishimoto(creatorul) de fiecare data cand il upgradeaza pe naruto trebuie sa-i dea si lui sasuke ceva asta ca sa ramana egali (a spus-o el insusi intru-un interviu) dar cred ca naruto e mai puternic deoarece el este eroul principal si el trebuie sa castige lupta de la final