Care era in copilarie desenul tau animat preferat?

Cand erai mic/a, care era desenul tau animat preferat? Mai tii minte replici din el? :)

Noi ne-am amuzat azi cu acest mash-up care ne-a trezit o groaza de amintiri:

97 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Am foarte multe desene preferate: Shaman king, Samurai Jack, Billy si Mandy, Naruto, Un show obisnuit sunt unele dintre ele

| darrio2007 a răspuns:

Donald Duck, Popeye.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer Tom și Jerry.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai la acea vreme nu avem ce sa alegem si ma uitam cu drag la desenul animat Mihaela, apoi duminica era ciocanitoarea woody si imi erau tare dragi aceste animate, apoi a venit nelipsitul desen Tom si Jerry/Popeye Marinarullove strucklove struck:
O zi frumoasa sa avetihappy

| Bacemi a răspuns:

E greu sa mentionez doar unul.
Printre preferatele mele se numara :
- Inconjorul lumii in 80 de zile cu Willy Fog.
- Minunata calatorie a lui Nills Holgherson.
- O lume disparuta
- Marcelino
- Babar

| Krosa a răspuns:

Marcelinoo

| NeverSayNever a răspuns:

Ciocanitoarea woody, winnie the pooh.

| MihaelaDart a răspuns:

Aristocats

| BiaaMikaleson a răspuns:

Scooby Doo

| BiuL a răspuns:

Scooby doo

| єχcєєℓ a răspuns:

Curaj cățelul cel fricos "câine prost!" laughing încă mă mai uit pe cartoon network când prind big grin

| Dariusuu a răspuns:

Ed, Edd si Eddy!

| TPU.ro explică (pentru Dariusuu):

Inca vrem sa stim ce era sub caciula laughing

Alexandra - TPU

| Dariusuu a răspuns (pentru TPU.ro):

E un mister totuşi laughing, la fel şi faţa domnişoarei Misbellăm ( mi se pare ) din fetiţele PowerPuff.

| kar1GaNNN a răspuns:

Scooby-doo, Tom si Jerry big grin

| LTAA a răspuns:

Tom si Jerry.

| Duucu a răspuns:

Cănd eram foarte mic îmi era extrem de frică să mă uit la Scooby Doo, dar mai tărziu a devenit desenul animat preferat.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cred ca Ed, Edd si Eddy
inca privesc la Tom & Jerry

| Ibrahimovic a răspuns:

Imi placeau foarte multe. Stiam programul pe Cartoon Network de dimineata pana seara.
Imi placea: Scooby Doo, Gemenii Cramp, Edd, Ed si Eddy, Curaj cainele fricos, Xiaolin Showdown, Powerpuff Girls, Johnny Test, Tom si Jerry ş.a. big grin

| Seepty a răspuns:

Jonny Bravo
Ed Ed si Edy
Tom and Jerry
Scobby-Doo
Familia Flinstone

| ryuu a răspuns:

Tom si Jerry
Popeye Marinarul
Mickey Mouse
cele de la Looney Tunes
Dragon Ball [Fuison...Ha! laughing ]
Pokemon [Gotta catch 'em all laughing ]
Sailor Moon
Dupa cativa ani am avut sa aflu ca ultimile serii sunt de fapt anime-uri. big grin

| Mussette a răspuns:

Tom & Jerry!

| LegionarulRoman a răspuns:

Scooby-Do,Ozzy and Drix,Megas XLR,X-MEN Evolution,Transformers Cybertron,Dexter,Ed Ed & Eddy, Familia Flinstone, The Jetsons, Tom si Jerry, Loney Toons, Curaj cainele cel fricos, Echipa timpului etc

Cam ce se servea pe CN.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Pokemon thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Batman beyound

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samurai Jack si Scoody doo

| AdrianaBacescu a răspuns:

Pai erau multe, si acum mai tii minte numele desenelor animate.

| PeFuga a răspuns:

Pff... cand eram eu mica erau multe desene animate frumoase la tv si partea cea mai faina era ca le vedeam in engleza laughing Video asta a trezit multe amintiri big grin

| 0x11111051 a răspuns:

Naruto rolling on the floor

| neca a răspuns:

Ed Edd si Eddy

| umbrax a răspuns:

Courage the cowardly dog
scooby doo
o lume disparuta
ed edd eddy
in general alea mai vechi care se difuzau pe fox kids pe urma jetix si alea de pe minimax

| Bøøgey a răspuns:

Yu-Gi-Oh, Regele Shaman, Viata cu Louie, Dragon Ball Z, Galactik Football, Copii de la 402, Ed, Ed si Eddy, Nemuritorul, Ce-i cu Andy?, Samurai Jack, Billy si Mandy etc. Multe mai is, da' deja simt ceva ciudat cand ma gandesc la ele. Ma opresc aici.